• RANGE ROVER

  RANGE ROVER

  Kwintesencja elegancji i luksusu

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

 • Range Rover Velar

  Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

 • RANGE ROVER EVOQUE

  RANGE ROVER EVOQUE

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

 • RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

  RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

  Kabriolet na każdy sezon

 • Nowy Discovery

  Nowy Discovery

  Wysoce pożądany, niezwykle wszechstronny SUV klasy premium

 • NOWY DISCOVERY SPORT

  NOWY DISCOVERY SPORT

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

 • DEFENDER

  DEFENDER

  Legendarny

Land Rover Financial Services

kontakt

+48 58 554 00 66

landrover@jlrgdansk.pl

usługi land rover financial services


Celem Land Rover Financial Services jest zapewnienie Państwu szerokiej oferty optymalnych rozwiązań produktów finansowych.

Naszym atutem jest ukierunkowanie na obsługę finansową gamy samochodów Land Rover, w sposób dostosowany do specyfiki produktów oraz zintegrowany z siecią dilerską. Specjalnie dla Państwa opracowaliśmy szeroką gamę produktów finansowych, przeznaczonych specjalnie dla właścicieli samochodów marki Land Rover.Kontakt

leasing


Szanowni Państwo British Automotive GDANSK Financial Services ma przyjemność poinformować, iż od 1 sierpnia 2011 rozpoczęliśmy współpracę z nowym Partnerem finansowym w ramach British Automotive GDANSK Leasing. Instytucją, która będzie obsługiwała nasze atrakcyjne produkty finansowe jest BRE Leasing sp. z o.o.

Jesteśmy przekonani, że podyktowana chęcią ulepszania naszych usług zmiana, sprawi, że każdy z Państwa spotka się z ofertą dopasowaną do własnych potrzeb.

Nasza oferta leasingowa pozwala przedsiębiorcy wyjechać nowym modelem Land Rovera, zaraz po wpłacie jedynie niewielkiego procentu jego wartości.

Minimalizację kosztów związanych z finansowaniem i użytkowaniem samochodu firmowego zawdzięczamy Land Rover Financial Services Polska, ponieważ oferuje on swobodny leasing przy korzystnych okresach umowy.

Niskie raty i brak dodatkowych prowizji leasingowych dla Twojego biznesu – na to możesz liczyć w każdym wariancie, na jaki się zdecydujesz.

Kontakt:

Dział ds. finansowych
Monika Żołnowska
tel. +48 (58) 554 00 66 wew.15
tel. +48 509 200 325
e-mail: leasing@jlrgdansk.pl


Kontakt

kredyt


Szanowni Państwo British Automotive Gdańsk Financial Services ma przyjemność poinformować, iż od 1 sierpnia 2011 rozpoczęliśmy współpracę z nowym Partnerem finansowym w ramach British Automotive Gdańsk Kredyt. Instytucją, która będzie obsługiwała nasze atrakcyjne produkty finansowe jest MultiBank.

Jesteśmy przekonani, że podyktowana chęcią ulepszania naszych usług zmiana, sprawi że każdy z Państwa spotka się z ofertą dopasowaną do własnych potrzeb.

Jeśli jesteś zainteresowany rozłożeniem płatności za zakupiony samochód w czasie, proponujemy Ci British Automotive Gdańsk Kredyt. Korzystne warunki finansowe, proste procedury oraz krótki czas uzyskania kredytu to tylko niektóre z jego cech. Szerokie możliwości kształtowania okresu umowy oraz poziomu wkładu własnego pozwolą nam przygotować kredyt w pełni dopasowany do Twoich możliwości.Land Rover stanie się Twój dzięki indywidualnemu rozwiązaniu, jakim jest kredyt samochodowy.

Proponujemy najlepszy sposób kredytowania w pełni dopasowany do Państwa możliwości:

 • Konkurencyjne oprocentowanie kredytu – już od 5,99%
 • Oprocentowanie jest równe dla wszystkich okresów kredytowania
 • Decyzja kredytowa nawet w 1 godzinę
 • Kredyty z ratą balonową na 12 i 24 miesiące
 • Elastyczne formy zabezpieczenia kredytu
 • Najdłuższy na rynku okres kredytowania - do 120 miesięcy
 • Tym samym zapewniamy: minimum formalności, konkurencyjne oprocentowanie, korzystny okres kredytowania oraz szereg udogodnień przy spłacie zobowiązań.

  Optymalną ofertę kredytową uwzględniającą wszystkie Twoje preferencje, pomoże Ci uzyskać nasz doradca finansowy.

  Kontakt:
  Dział ds. finansowych
  Monika Żołnowska
  tel. +48 (58) 554 00 66 wew.15
  tel. +48 509 200 325
  e-mail: ubezpieczenia@jlrgdansk.pl
  e-mail: leasing@jlrgdansk.pl

  Szczegółowe warunki i opłaty związane z kredytem samochodowym są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie udzielania kredytu samochodowego dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl.

  Reprezentatywny przykład dla Kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu: kwota kredytu 50000 PLN, czas obowiązywania umowy 60 m-c, miesięczne raty równe w wysokości 1030,89PLN, roczne oprocentowanie nominalne 6,99%, prowizja za udzielenie kredytu 2% od kwoty kredytu, RRSO 7,70%, całkowita kwota kredytu 50000,00PLN, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 61853,68PLN Stan na dzień 22.10.2014r


  Kontakt
 • British Automotive Gdańsk

  ul. Abrahama 5
  80-307 Gdańsk

  Telefon

  +48 58 554 00 66

  E-mail

  landrover@jlrgdansk.pl

  Godziny otwarcia

  Salon Serwis
  Poniedziałek-Piątek 8.00-18.00 9.00-18.00
  Sobota 9.00-15.00 9.00-15.00
  Niedziela nieczynne nieczynne

  ul. Abrahama 5
  80-307 Gdańsk