FAQ

Jakie korzyści zapewnia Land Rover Financial Services naszym Klientom?

Nasi klienci mogą liczyć na:
- minimum formalności
- szybka decyzję
- zawarcie umowy w siedzibie Klienta
- maksymalne okresy finansowania (6 lat w leasingu / 10 lat w kredycie)
- wysokie wartości końcowe
- niskie koszty finansowania
- brak prowizji i kosztów dodatkowych związanych z - zawarciem umowy
- wkład własny od 0%
- profesjonalizm doradców


Dlaczego warto korzystać ze wsparcia doradców Land Rover Financial Services?

Samodzielne przeglądanie i analizowanie ofert różnych instytucji finansowych zajmuje zazwyczaj dużo czasu, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalnej kadry doradców finansowych Land Rover / Land Rover Financial Services. Nasi doradcy przedstawią optymalny wariant kalkulacji przy zachowaniu minimum formalności związanych z zawarciem umowy i zakupem samochodu. Dołożą wszelkich starań, aby cały proces od wyboru oferty do odbioru samochodu odbyło się szybko i sprawnie.


Na czym polega oferowana w ramach Land Rover Financial Services „uproszczona procedura”?

Uproszczona procedura - to minimum formalności koniecznych do zawarcia umowy. Dla uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej wystarczy, że kredytobiorca przedłoży oświadczenie o źródle dochodów oraz ich wysokości. Dodatkowe zaświadczenia o braku zaległości wobec ZUS i US, o wysokości dochodu czy dokumenty typu PIT od pracodawcy, nie są standardowo wymagane. Zdecydowana większość umów leasingu nie wymaga przedstawienia dokumentów finansowych. Decyzja leasingowa podejmowana jest wyłącznie na podstawie informacji przekazanych przez Klienta we wniosku leasingowym.

Zdecydowana większość umów leasingu nie wymaga przedstawienia dokumentów finansowych. Decyzja leasingowa podejmowana jest wyłącznie na podstawie informacji przekazanych przez Klienta we wniosku leasingowym.


Jaką formę finansowania wybrać: leasing czy kredyt?

Podejmując decyzję o kupnie samochodu warto przeanalizować szereg czynników, które pomogą zadecydować, jaka forma finansowania będzie dla Państwa najbardziej korzystna. Korzystając z usług Land Rover Financial Services, po przeprowadzeniu rzetelnej analizy Państwa potrzeb można dokonać wyboru oferty spełniającej oczekiwania. Aby ocenić, co bardziej Państwu się opłaca – leasing czy kredyt – nasi doradcy wezmą pod uwagę: aspekty podatkowe, wysokość miesięcznej raty, możliwość wcześniejszej spłaty, wysokość wymaganej opłaty wstępnej, wymagane dokumenty, procedury, dostępność oraz miejsce rejestracji. Na podstawie tych danych wskażą najlepszą dla Państwa metodę finansowania.


Od czego uzależniony jest koszt kredytu i leasingu?

Koszty finansowania są uzależnione od kilu składowych: okresu kredytowania, waluty, w jakiej udzielany jest kredyt, wysokości wkładu własnego, wieku samochodu, wartości wykupu pojazdu.


Czym wyróżnia się profesjonalizm sprzedawcy finansowania Land Rover Financial Services?

Zespół Land Rover Financial Services jest niezawodny, zawsze i w 100% wypełnia zadania, do których się zobowiąże. Szybkość przeprowadzanych procedur, dotrzymywanie ustalonych warunków oraz rzetelne przekazywanie konkretnych informacji to niepodważalne atuty Land Rover Financial Services.


Czy Program Finansowy dla posiadaczy marki Land Rover przewiduje możliwość zmian w trakcie trwania umowy?

W trakcie trwania umowy leasingu możliwe jest wprowadzanie zmiany dostosowujących (np. harmonogram rat) do potrzeb klienta. Ponadto możliwe jest skrócenie lub wydłużenie okresu leasingu a także w szczególnych przypadkach cesja umowy leasingu. W przypadku kredytowania, aby sprzedać samochód, kredyt musi być wcześniej spłacony. Przeniesienie kredytu finansującego na dany samochód to operacja wymagająca uczestnictwa Doradcy finansowego.


W jaki sposób należy poinformować Land Rover Financial Services o szkodzie komunikacyjnej?

Wszystkie szkody mające miejsce w trakcie trwania umowy leasingu muszą być zgłoszone do Land Rover Financial Services Polska. Zgłoszenia dokonać można telefonicznie bądź drogą mailową. W każdym Autoryzowanym Salonie Land Rover uzyskasz w tej kwestii pomoc doradcy finansowego.


Jakie są skutki kradzieży lub kasacji pojazdu leasingowanego?

W przypadku utraty pojazdu, na pokrycie pozostałych do spłaty rat leasingowych wraz z wykupem przeznaczana jest kwota ubezpieczenia. W przypadku nadwyżki jest ona rozliczana z Klientem, w razie niedoboru Klient musi go uregulować. W takim przypadku istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia utraty wartości pojazdu przy zawarciu umowy.


W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości, zespół doradców finansowych Land Rover Financial Services służy pomocą u każdego autoryzowanego dilera Land Rover w Polsce.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI